Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mellé léptem a papucs oldalára...

Mellé léptem a papucs oldalára. Ha nem dagadt, nem lila, nem fáj, akkor lehet baj?

Figyelt kérdés

Ahogy mentem, a papucs oldalára, szélére léptem és elmozdult a bokám oldalra. 1 másodperc volt, el kaptam. Nem fájt, most se fáj, 2 órája történt. Nem lett feldagadva, nem lett lila sem. Januárban volt ilyenem már ugyanígy, akkor azonnali fájdalmat éreztem és rá se tudtam állni, 2 nap múlva viszont meg is gyógyult.

Hipochonder vagyok, diagnosztizált, pszichológushoz járok vele.

Szerintetek lehet ebből baj később? Feldagadhat, nem tudok majd lábra állni, mehetek az ügyeletre órákat várni?



2023. máj. 10. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs semmi baj. Ne idegeskedj miatta. Ha baj lenne fájna és látszana rajta. Ne is gondolj rá.
2023. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 10. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most megpihen, aztán térjünk rá vissza holnap reggel. de nagyon nagy baja nem lett, max kis húzódás.
2023. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nem lett baj szerintem, bár de nekem a rándulás után másnap reggelre lett dagadt és kék, de már aznap fájt, alig bírtam elmenni az orvosig.
2023. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nem lesz semmi holnapra se
2023. máj. 10. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Papucsban csak olyan helyen lehet az oldalára lépni, ahol nem lett volna szabad papucsban mászkálni. Gondolom, ez egyértelmű.
2023. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A feketenadálytő krém nagyon jó rá. Párszor én is így jártam.
2023. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!