Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlenül belenéztem zuhanyzá...

Véletlenül belenéztem zuhanyzás közben a vízsugárba! Aggódnom kellene miatta?

Figyelt kérdés

Eddig nem történt velem ilyesmi. Anyám szólt be nekem valamiért jó hangosan az ajtón, én hirtelen elfordítottam a fejem és kinyitottam a szemem és egy szúró vízsugarat éreztem a szememben. Azóta nem lett piros, látni is látok rendesen,csak kicsit furcsa érzést érzek ott, mint miután belemegy az ember szemébe egy szempilla és pár óráig még mintha lenne ott valami. De lehet csak beképzelem, nem tudom.

Mennyire probléma ez? Remélem nem kell ügyeletre mennem vagy ilyesmi. Holnap hajnalban utazunk a rokonokhoz külföldre, nem lenne jó ha tönkre menne az egész miattam.


2023. máj. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lenne komolyabb bajod. Én ma jó mélyre elvágtam az ujjamat borotvával ami reggel óta vérzik. Na ez komolyabb baj.
2023. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem baj, elmúlik
2023. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Mutálódik majd a szemed
2023. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan kiirtál egy kérdést mert véletlenül belement a víz a szemedbe?

Hol tartunk..

2023. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!