Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begipszelt kézzel hogy kötöd...

Begipszelt kézzel hogy kötöd be a cipődet?

Figyelt kérdés

Hogy húzod fel a nadrágodat? Hogy tudsz kezet mosni 1 kézzel? Hogy oldod meg a hétköznapi dolgokat?

Ínhüvelygyulladásom van, makacs, visszatérő, valószínűleg be fogják gipszelni.

Befásliztam, felkötöttem, ééééés semmit nem tudok csinálni, olyan lettem, mint egy béna majom.

Nem tudok 6 hétig olvasni, meg sétálgatni, szükségem van a kezeimre!



2023. jún. 6. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy.


A nadrágfelvétel és a kézmosás viszont egy minimális kézügyesség megléte mellett fél kézzel is kivitelezhető.

2023. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Mondjuk a jobb kezed van begipszelve. Hogy mosod meg a bal hónaljadat, bal karodat, válladat, és hogy törlöd meg?

2023. jún. 6. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
A másik kezemmel.
2023. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobb vállam volt eltörve, 6 hétig kezem derékszögben gipszben, hasamhoz rögzítve, kínkeserves volt felöltözni, mosakodni egy kézzel, de megoldottam, tépőzáras cipőm volt, és a szandálom is olyan, nem kellett füzögetni, gázt nem tudtam használni egy kézzel, kellett venni egy mikrót, és a kaját hozattam, mert egy kenyeret nem tudtam megkenni, leszelni. Hajmosás nem volt, olvasni és sétálni lehet attól még, és ha inhüvelygyulladásod van, akkor nem lesz hasadhoz kötve a kezed, ki tudod húzni néha, amikor nagyon muszáj, ha fel is lesz kötve.
2023. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bal hónalj megy bal kézzel is, a kar már nehezebb, a megtörlés is, sok idő és fárasztás egy napi mosakodás ilyenkor.
2023. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na azt megnézném, hogy a bal karodat hogy mosod meg bal kézzel! :)

De köszönöm a válaszokat, én mindenkinek zöldet nyomtam.

2023. jún. 6. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Szivacsról habot rányomtam, és csap alatt öblítettem végig a bal karom, akrobata mutatvány, félmosdás, de ha nincs segítség, akkor nem tudsz mit csinálni, legfeljebb kihúzod addig a gipszelt kezed a felkötőből.
2023. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja értem, hogy mondod, oké, köszi. Amúgy tényleg bénázás így minden egyszerű tevékenység is. Egy szelet kenyeret nem tudok megkenni.
2023. jún. 6. 12:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Utcai cipöt ugy 10 eve nem kötögetek, mert BOA rendszerü. Gipszelt kezzel nem öltöny-nyakkendö kombot huzok hanem melegitöt mert a kenyelem fontosabb a kinezetnel. mifelenk inhüvelygyulladäst ritkän gipszelnek, en mindig alu sint kapok..
2023. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bal kézzel a bal váll és a hónalj miért ne volna elérhető? Sima ügy.
2023. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!