Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenne pár kérdésem lábtöréssel...

Fanney03 kérdése:

Lenne pár kérdésem lábtöréssel kapcsatban? 20/L

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja már posztoltam, múlt héten törtem el a sípcsontom és egész nyaron combig erő gipszben leszek, ehhez lenne pár kérdésem.

Először a fájdalommal tudok valamit kezdeni vagy az majd elmúlik?

A pedikűrös fogad így is, mert kikészít, hogy mindenki látja a lábujjaim és nincs kifestve (de lehet ez csak az én problémám.

Harmadik pedig, hogy az izzadással lehet e valamit kezdeni?

Köszönöm, ha végig olvastad



2023. jún. 17. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Fájdalomra lehet fájdalomcsillapítót bevenni.

Az a pedikűrös dolga, hogy fogad-e törött lábú, plázapics.kat.

Végül feltalálták már a légkondit.

2023. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Hát kifesteni azt qrva fontos, tényleg.

Amúgy is undorítónak tartom, valahogy olyan minimum szürreális, hogy gázoltok vele a porban, kutyaszarban, izzadt talppal - és persze nyitott cipőben - tengelyig a koszban és akkor ott meg kikenve, kifenve virít pirosan.

2023. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A, Dokival érdemes egyeztetni a fájdalomcsillapítókkal kapcsolatban;

B, Van, aki fogad, de nem feltétlen. Sokuk inkább azt mondja, hogy várjuk ki a végé, azaz ha levehető a gipsz;

C, Hintőpor, Sanytol spray.

2023. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Úgy látszik, csak unatkozó gyerekek írogatnak ide. Lefogadom, az első nem vesz légkondit a saját pénzén a kérdezőnek.

A fajádalom idővel elmúlik. A pedikűrösnek szerintem kb. mindegy, hogy a körmödön kívül mi milyen állapotban van rajtad.

Az izzadást nem tudom, talán valami hideget próbálj tenni a lábadra vagy a gipszre.

2023. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

4.

2 év pedikűrt ki kell hagyni és máris megvan egy mobilklíma ára.

2023. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
5. hja, csak két év múlva már nem lesz eltörve a kérdező lába...
2023. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

6.

2 éve kellett volna kezdeni.

2023. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
7. csak minek, ha akkor nem kellett és mostanig nem gondolta, hogy kelleni fog...
2023. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Férfiként, eü. dolgozóként azt mondom, hogy a legkevésbé érdekel az, h ilyen esetben ki van-e festve a lábujj köröm, ezt te döntöd el, ha neked ez fontos, akkor pedikűrözz.Izzadásra nem lesz megoldás, ezt el kell viselni, ez van, a fájdalomra meg létezik fájdalomcsillapító, de szerintem max. első hetekben kell. majd,ha nyugalomban lesz, akkor ez rendeződik.
2023. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én undorodom a kifestett lábujjaktól. Mi a francnak az?
2023. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!