Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fáj a koponya és az...

Meddig fáj a koponya és az állkapocs közti ízület az állcsúcs megütése után?

Figyelt kérdés
Egy hete elestem és az állkapcsom csúcsát megütöttem egy rosszullét során azóta alig bírok rágni és kinyitni a szám étkezés közben.

#baleset #áll sérülése
2023. jún. 19. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Kórházban az SBO osztályon koponya CT készült, de törést nem állapítottak meg.
2023. jún. 19. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez sajnos ilyen. Majd lassacskán elmúlik.
2023. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zúzódás is nagyon tud fájni, és problémát okozni.
2023. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a gyógyulási idő, egy két hétig érezni fogod.
2023. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen sérülés, hogy hat ki a nyelésre, mert nyelni is nagyobb falatokat alig bírok, mert ekkor meg a fülembe érzek egy pillanatra éles fájdalmat.
2023. jún. 19. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem hasonlo volt a serules. Egyszeruen sokat tamasztottam a fejem. Az egesz allkapcsom elcsuszott.

Esetleg ellenőrizt. Egyenesen nyilik ki? Erzel benne S, esetleg valamilyen mozgast ha kinyitod? Ropog kattog stb? Erzel valahol fajdalmat, ami esetleg gyulladas lehet?

Kenegesd gyulladas csokkento kremmel, es masszirozgasd ott ahol faj. Nezd ki googlin hogyan mukodik egy allkapocs, mert lehet neked is pont ott faj......

Esetleg keresd fel egy szajizuleti rendelest.

2023. jún. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!