Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem az alkaromat,feldaga...

Beütöttem az alkaromat,feldagadt és ha forgatom fáj. Érdemes lenne megmutatni orvosnak,vagy elmúlik?

Figyelt kérdés
Rácsapódott a bejárati ajtó az alkaromra,és van egy duzzanat a helyén.Ha forgatom fáj és arra tippelek hogy eltalált egy eret,de nem tudom,hogy ebből lehet e valami nagyobb problémám.A helyembe ti elmennétek sürgősségire,vagy csak borogassam és várjam míg elmúlik?

2023. jún. 25. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtam elmehetsz vele , ha nincs is törés de repedés az már lehet. Érdemes lenne megnézetni.
2023. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

".A helyembe ti elmennétek sürgősségire,vagy csak borogassam és várjam míg elmúlik?"


Én biztos nem mennék el mert nem vagyok cukorból se nem vagyok hipochonder és szükségét sem érzem hogy a saját értékes időmet pazaroljam arra hogy valami random ember azt mondja amit eddig is tudok - borogatni kell és pihentetni. Ha forgatni birod szinte kizárt hogy el legyen törve.

2023. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es ez nem teljesen így van, attól függ hol és milyen típusu a törés. Ha pl az ütés miatt begyulladt a vénája faszán kaphat egy trombózist.
2023. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!