Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiszakadt a nagylábujjam a...

Kiszakadt a nagylábujjam a helyéről, történt már ilyen valakivel? Mivel lehet gyorsítani a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Hétfőn sajnos nem néztem a lábam elé és belerúgtam egy téglába, amit 1/1 a nagylábujjam körme fogott fel (erősített géllak van rajta, 1 hét múlva kellett volna mennem időpontra, szóval már elég nagy volt ahhoz, hogy felfogja az ütést)

Szóval így a jobb lábam nagy körme bal oldalt teljesen kiszakadt a helyéről, és közepén is teljesen felvált. Balesetin a Doktorúr inkább elérzéstelenítette, visszahelyezte a körmök a helyére és visszavarrta mivel bal oldali részen még teljesen fogta a körmöm…. Senkinek nem kívánom ezeket az érzéseket tényleg mocskos mód fájt, és sajnos a mai napig nagyon fáj, a lábam ha kicsit többet topogok bepirosodik és meleg lesz, illetve nyilván lüktet a körmöm az érzéstelenítő szurik helyei. Sajnos azt is észrevettem, hogy újra kivérezhetett. Milyen vitamin, tea, vagy ásványi anyag segítheti a testem regenerálódását? Helyileg nyilván nem tudok semmit se tenni, be van kötve és 2 naponta kell vissza mennem. Táppénzre is kiírtak 1 hétre.

Előre köszi a segítséget, tök bénának érzem magam emiatt, szóval segítség😁🙏🏼

22/N



2023. jún. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor a nagylabujjad szakadt ki, vagy a körmöd fele? Rohadtul nem mindegy... 🧐
2023. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
En eddig azt hittem hogy csak a fefiak jatszak el a halalukat amikor van egy kis lazuk, de most ugy latszik akadt egy kivetel.
2023. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

" Kiszakadt a nagylábujjam a helyéről "

A gyk a kérdés kiírása közben felajánlja az ellenőrzést. Hogy lehet ilyen elmebeteg módon fogalmazni? Vagy az olvasás sem megy?? Eszem megáll.

2023. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól van úgy látom megfogtátok a lényeget!:D köszi a semmit és remélem egy kicsit több jó indulat szorul belétek a jövőben😘
2023. jún. 29. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

[link]


[link]


Vagy, ha meg tudod natúr enni, akkor a sima élesztő is jó, alkalmanként, nyilván nem egyszerre betolva az egész 5 dekát. (Jót tesz a bőr, haj, köröm állapotának)

[link]

2023. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
5-ös, ezek biztos sokat segítenek egy leszakadt köröm visszanövésében... Max. majd ha meggyógyult, akkor a megerősítésében! :D Kérdező, pihentesd a lábad minél többet, ne topogj semennyit, azért írtak ki táppénzre, hogy pihenj. Vény nélkül kapható fájdalomcsillapítót vehetsz be ha nagyon fáj, Algopyrin pl. A dokit kérdezd meg a kötözésnél, hogy felpolcolás, lábfejre hideg vizes borogatás (úgy, hogy ne ázzon át a kötés) segít-e.
2023. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Remélem visszano a lábujjad. Ami kiszakadt a helyéről. Mint a gyík farka.
2023. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó bazzmeg, nem tud fogalmazni, vagy a fájó lábujja miatt nem figyelt oda, értjük, elbaxta, de a kérdésben leírta egyértelműen, hogy a lábujjKÖRME szakadt le, haladjunk már tovább.
2023. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!