Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy nyaraló helyen hígított naptejet árulnának?

Figyelt kérdés
50 faktoros és vízálló naptejet vettünk, be is kentem vele magam kb. négyszer mégis úgy leégtem, hogy hólyagos a vállam. Arra gondoltam, hogy lehet hígították, mert egy árustól vettem.

2023. júl. 26. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
HA "árustól" veszel kozmetikai termékeket, akkor örülhetsz, ha "csak" leégtél és nem lett más bajod is - allergia, börfelmaródás, stb. Ugynais azokba a flakonokba azt töltenek, amit nem szégyellnek, nem vizezik, hanem beletesznek valaki kamucuccot.
2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A faktorszám (SPF) azt fejezi ki, hogy mennyiszer több időt tudunk a napon tölteni a fényvédőt használva annál, amennyi idő alatt nélküle még éppen nem égnénk meg. Vagyis ha fényvédő nélkül öt percet tudunk biztonságosan eltölteni a napon, akkor egy 30-as faktorú naptejjel már 150 percet."


Én 50 faktorossal kentem többször is és mégis. Nem értem hogy lehet ez

2023. júl. 26. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt benne.
2023. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb haszon szerzésél mindenki csal.
2023. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki sem kelni magát szakszerűen, meg kellő mennyiséggel és kellő sűrűséggel.

Úgyhogy a gyakorlatban jó, ha 5-10 faktort érnek.

2023. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!