Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a nyak,és felkar...

Mitől fájhat a nyak,és felkar ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Érthetetlen számomra, egyik reggel kb 1 hete arra ébredtem, hogy mintha picit elfeküdtem volna a nyakam. Be sem kellett kenni, gyógyszer sem kellett, annyira enyhe érzés volt. Hozzáteszem nem fájt mozgásra.

Aztán 2 napja reggel úgy keltem fel, hogy maj betojok a bal felkarom könyékig, a csukjásrész,nyak bal oldala fáj, de még mindig nem azért ha mozgok valamerre, csak alapjáraton. A felkarom fáj a legjobban. Tegnap bevettem 2x2 algoflex izom+izület, 2x bekentük flexagillal, 2x 20 percig szétmaszírozta a férjem, és annyira fáj a karom még mindig. Mi ez? Du. van orvos, de ilyet még nem éreztem. Volt így valaki?


2023. aug. 7. 09:06
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, van ilyen. Nem tudom nálad mi az oka, de lehet váll probléma is, esetleg pszeudo tumor a bicepsnél, röntgenen kiderülhet.
2023. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Doki szerint izomfájdalom. De már rángatózik a felkarom sokszor, ha felülök betojok úgy fáj a karom könyökig. Már máshol nem fáj, és ha lefekszem nem fáj. Kivagyok! Voltaren dolot is kipróbáltam az se hat, a lidokainos mentolos mittomén milyen kevert krém se jó ...
2023. aug. 7. 18:49
 3/3 A kérdező kommentje:

Na eljutottam odáig, hogy már csak a felkarom fáj, zsibbad a hüvelykujjam, és olyan erős állandósult fájdalmam van, hogy besza-behu, aludni se tudok semmiféle gyógyszer nem hat.

Akkor ez most mi a pi... De nagyon kivagyok már.

2023. aug. 8. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!