Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A 9 hete el nem múló vérhólyag...

A 9 hete el nem múló vérhólyagomra hány hetet saccoltok mire gyógyul?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Majd ha teljesen elhal, kiszárad rajta a bőr és kireped, ki tud tisztulni a bealvadt vér.


Amikor egy vérhólyag megjelenik, steril tűvel ki kell szúrni és szép óvatosan kinyomkodni belőle a vért. A bőr 2-3 nap alatt leszárad, leszedhető és már meg is oldódott.

2023. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol van. De ha nem valami kényes helyen, én tuti már rég kiszúrtam volna.
2023. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bal hüvelykujjam körme alatt/mellett van, többször szúrkodtam és alig jött belôle vér, és amikor szúrom, átmegy rajta a tûr mintha nem is lenne rajta bôr, olyan mintha egy vérpúp lenne ami nem akar szétfolyni, meg néha folyik róla egy ragacsos átlátszó folyadék.
2023. aug. 8. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor tûvel leszedtem róla az alvadt vért lehet azért gyógyul lassan.
2023. aug. 8. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:

És néhány ponton ha jobban szúrom, nagyon fáj képtelen vagyok kiszúrni.



Egyszer megsóztam hátha kiszárítja.

2023. aug. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!