Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mire számítsak ha leveszik a...

Mire számítsak ha leveszik a járógipszet? Egyszerű külboka törésem volt.

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, hogy ment utána a járás? Gondolok már a rendelőből való hazamenetelre. Vigyek oda magammal mankót? (a járógipszhez nem kellett) Mihamarabb mennék már vissza dolgozni, mivel hosszú ideje- 6 hete- táppénzen vagyok. A gyógytornáról tudok, már most gipszben is igyekszem tornázni.

2023. szept. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gipsz alatt eltűnnek az izmok, így én azt javaslom, hogy vigyél mankót, fáslit/bokarögzítőt, lábbelit, és menjen veled valaki, hogy tudjon segíteni, ha kell.
2023. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mankót mindenképpen vigyél magaddal, ugyanis a gipsz alatt az izmok, ha nem is teljesen, de jó részt eltűnnek, ill. nem fogsz tudni azonnal ráállni sem.

Segítséged mindenképpen legyen.

Lehetőleg ne gyalog vagy tömegközlekedéssel akarj hazamenni, mert az nem fog menni.

2023. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem rhadtul fájt, hisezn x héten át nem mozgathattam a sérült testrészt, és utána meg "mint amikor elgémberedik" valamid.


Szóval fásliztam. Én busz-héveztem haza, egy élmény volt, de a családból "senki nem ért rá" hazavinni.

2023. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!