Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevettem a fejem, kell aggódnom?

Bevettem a fejem, kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Lefejeltem egy vastáblát az utcán. A helyén nem érzek púpot, a vas miatt picit véres volt a helye. A fejem se fáj, nincs hányingerem. Viszont hipochondriával küzdök.. Borzasztóan aggódok, hogy valami komoly bajom lesz belőle. Lehetséges?
2023. okt. 16. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Bevertem*
2023. okt. 16. 15:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hipochonder vagy, akkor mi hiába fogjuk mondani, h nem lehet bajod, úgyse hiszed majd el.
2023. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Igen,lehetséges!El fog mulni és a sebed is begyógyul.Nem marad belőle semmi az emléken kivűl.


Komolyra forditva a szót.Mi a tanulság belőle?Nyitott szemmel járj és elkerülöd többek között a vastáblát is.

Képzeltbetegség ellen nincs gyógyszer mert ez a fejben dől el.És ne magyarázz bele a soraimba semmit mert ha ezt teszed akkor már nagyon nagy a baj nálad.

2023. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Van,akinek a fejét sem kell bevernie sehova-spontán meghal.Igen,aggódhatsz.
2023. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 mondjuk baleset bárkivel előfordul. Nem kell ahhoz csukott szem, h beverd a fejed.
2023. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
5 # Megjelent humor herold.Ezt jelképesen kell érteni nem szó szerint.Igen,balesetet mindenki szenvedhet és szenved is de amit el lehet kerülni akkor ne fussunk bele.
2023. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi komoly, ha + tüneted lenne akkor érdemes megröntgeneztetned.
2023. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi furcsa ill. rossz azóta, akkor nahy eséllyel nincs baj. Ha biztosra akarsz menni, vizsgáltasd ki.


Júniusban csúnyán elestem elektromos rollerrel. Keresztcsontomnál jó ideig fájt, fejem teteje bal fent levérzett a nyakamig, de nem fájt nagyon később se. Honvédben kiderült, csak a fejbőr sérült (sok kis ér van benne) és bár az egyik papíron írtak agyrázkódást, semmi tünet nem volt és a CT-n is mindent normálisnak ítéltek a fejbőrt leszámítva. Azóta is jól vagyok...

2023. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hálistennek nincs semmi bajom azóta sem.:)
2023. okt. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!