Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj az egyik fülem...

Nagyon fáj az egyik fülem szerintem hó ment bele mert mintha be is lenne dugulva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé vicces története van, a meghalást gyakoroltam (színész akarok lenni ezt is kell tudni ezért gyakoroltam ) a parkban mert gondoltam ezen a puhább felületen nem parázom annyira hogy beverem a fejem esés közben, mintha betonon csinálnám, szerintem akkor ment bele.

Nem éreztem ahogy bement csak hirtelen hazafele menet megéreztem hogy fáj és amikor nyelek érzem hogy lehet benne valami.

Mit tegyek?

16/L



dec. 8. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni folyékony fültisztító spray-t, talán azzal érdemes próbálkozni, ha valami idegen anyag került a füledbe.

Vagy tegyél rá melegítő párnát, patikákban árulják; ha lábosban melegítesz sót, amit aztán beletölthetsz egy dupla zokniba, az ugyanúgy megteszi. Csak meg ne égesd magad vele.

Ha nem javul, akkor jöhet a fül-orr-gégész.

dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Melegites segít
dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, nem hiába csináltam, a színműn az első éves prózai színészek már már tökéletesen halnak meg, láttam a nyílt napon. Ha meg csak veszekedni akarsz akkor ne ide írj, mert ez a platform nem arra van. Sajnos a szóhasználatod alapján van ötletem ki vagy, és nagyon jó lenne ha már békén hagynál, elég problémát okoztál nekem a múlt vasárnap.
dec. 10. 11:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első és a második válaszolónak pedig nagyon köszönöm a segítséget, kijött a hó :)

Már csak a fülem fáj de szerintem csak felfázott de javítsatok ki kérlek ha rosszul gondolom...

Nagyon köszönök minden segítséget ❤️

dec. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!