Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen jellegű sérülésem lehet?

Milyen jellegű sérülésem lehet?

Figyelt kérdés
Ütés érte a derekamat. Azóta szemmel láthatóan a gerincem melletti izom a derekamnál mintha menne ide oda gyaloglaskor. Látni is a dudort, vagyis a gerinc melletti izmot akkor is ha az egyik lábamra támaszkodom. Vagyis akkor dudorodik ki. Ha ráteszem a kezem, akkor is erzem hogy az a gerinc melletti izom púp ide oda jár. Olyan mintha el lenne távolodva a gerincemtől. Leszakadt az izom vagy a gerincem görbülhetett el? Természetesen olyan fájdalmaim vannak hogy flector nélkül nem bírom.
dec. 14. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sport? Fizikai megerőltetés?
dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtámadtak. Fizikai ütések érték a hátam.
dec. 14. 14:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, de uh-n, rontgenen nem vettek észre semmit.
dec. 14. 14:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Csípőmben oldalt érzek furcsa szúró érzést jobb felén, meg persze a hátam fáj.
dec. 14. 14:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Csípőmben ott a medence és a bordák között oldalt. Azt okozhatja gerinc?
dec. 14. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ami még érdekes lehet: milyen magas és hány kg vagy? Persze ehhez érdemes lenne a nemedet is ismerni.

Lehet-e esetleg olyasmi a háttérben, ami a gyenge gerincvázat, csontozatot sejtetné?

Mi történt pontosan? Miképp, hogy támadtak meg?

dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!