Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Falcolásból visszamaradt...

Falcolásból visszamaradt hegekre bármi, ami segíti valamennyire eltűntetni, vagy legalább fehérre gyógyulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos mint szezonális depressziós beleestem abba az állapotba régebben nyáron, hogy magamat károsítottam. A legutolsó alkalom több, mint másfél éve történt, egy költözést és közegváltást követően. A hegyek javarészt kidudorodott, fehér hegek, viszont egy csúnya akad, ami még azóta is rózsaszínes-pirosas. Lehet már csak arra is esély, hogy ez valaha is normálisabban nézzen ki? Esetleg műtétek, vagy valami kínai csodakrém?:)



Szeretném ezúton megkérni az összes válaszolót, hogy ne írják le azt, amit tudok. Tudom, hogy butaság, hogy magamnak okoztam. Hogy ez egy életre ott lesz, és ez által nem leszek teljesen sosem befogadva. Én már ezen a részén túl vagyok, ugyanakkor nálam nem a suicid hajlamok váltották ki, hanem a szimpla lelki üresség, és félek, hogy ez még mai napig visszatérhet, úgyhogy az ilyen leszóló válaszokat kérem mellőzzük, hiszen mentálisan nehezen viselem a témát.


Pszichológushoz mai napig rendszeresen járok, édesanyám és a párom tud róla, viszont az intimebb (combomon kívül) elhelyezkedés miatt más nem.


Ez egy számomra roppant kellemetlen téma, és szégyellem is magamat ezek miatt, ugyanakkor abban az időben segített és így nem tudom teljes mértékben hibáztatni magamat. Nem feltűnési viszketegségem van, kérlek félre ne legyek értve. Ezt a kérdét saját nevemmel nem is vállalnám fel..


És olvasgattam még ilyen téren feltett kérdéseket, de egyik sem tűnt annyira reálisnak, hogy a válaszolók ne űzzenek bolondot a kérdezőből. Remélem itt másképp lesz, köszönöm a válaszokat.



dec. 20. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Contractubex géllel
dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Szilikonos hegkezelő tapaszt érdemes megpróbálni.

A femti cikk ír róla, bár műtéti heggel kapcsolatban, de talán te is tudod hasznosítani.

dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Plasztikai sebészet.
dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!