Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szemölcs kivágás után mennyi...

Szemölcs kivágás után mennyi idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés

Kb hány napig fáj? Mikor érheti víz? Nektek mennyi idő alatt varasodott be?

Minden ezzel kapcsolatos érdekel!

Nekem csütörtökön vágtak ki egy szemölcsöt az ujjamról. Holnapig be kell ragasztva lennie. Eléggé fáj még és még varasodni sem kezdett el.

Nektek hogy volt?



febr. 25. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb két hét múlva gyógyul teljesen. Nekem kivágás után még kb két három napig fajt. Nekem a talpamon volt, tehát rajta kellett járnom, nagyon kellemetlen volt, sántítva jártam.
febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kivágás után egy helyett lett öt! A kézfejemen vágták és minden második ujjamon lett. Ha esetleg így járnál: nekem a vérehulló fecskefű tinktúra mulasztozta el véglegesen. Nagyon kitartóan kellett használni, naponta borogatásként, nem csak ecsetelve és kb. egy hónap volt - de így már nem tért vissza többet. (Ennek már vagy 20 éve.)
febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!