Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek kell müteni?

Szerintetek kell müteni?

Figyelt kérdés
A térdem már egy hosszú ideje fájlalom. Minden röpi edzés után kellemetlen érzés volt használmi a térdeim es kicsit beisvolt dagagva. Ma röpi edzésen hirtelen nagyon fájt ugrani se nagyon birtam lathatolag bevolt dagadva amikor haza ertem raneztem a tukorbe es az egyik terdkalacsom teljesen elvolt mozdulva. Elegge aggodom hogy muteni kell egy es fel ev mulva indula az egyetemi ropis karrierem amit ez romba dontene de persze nem is akarom hogy igy maradjon a terdem. Mit tevo legyek a szuleim nem veszik annyira komolyan.

márc. 26. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell dönteni melyik a fontosabb.
márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál
márc. 26. 18:39
 4/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mindjárt gondoltam, végül is csak sportolni akarsz hazavágott szervekkel, kineki kell a szakszerű vizsgálat....
márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Par orara tortent ez az egesz es ma nincs lehetosegem elmenni az orvoshoz szoval nem arrol van szo hogy nem akarok elmenni
márc. 26. 18:43
 6/8 ludicrousSpeed ***** válasza:

"ma nincs lehetosegem elmenni az orvoshoz "


Olyan nincs.

márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmész orvoshoz, és igen, valószínűleg nem játszhatsz. Hogy meddig? Attól függ, mennyire veszed komolyan.


Én pl. vívtam. Imádtam, az volt az életem szó szerint, aztán jött egy nem is túl komoly térdsérülés (annyi, hogy elestem tesiórán), és többé nem állhatok pástra, mert azt a terhelést nem bírná el a térdem.

márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, már hosszú ideje fájlalod, szóval nem most történt az eset, mert az ennek a következménye. Én nem értem az embereket, de tényleg... Nem vagyok egy orvoshoz szaladgálós fajta, de basszus ha sport után mindig fáj a térdem, be is van dagadva, akkor orvoshoz megyek, főleg ha versenyszerűen sportolok (de mondjuk az edző is megér egy misét... csapatorvos nincs?) Menj orvoshoz és ne terheld addig. Szüleid hozzáállásásra sem mondok inkább semmit.
márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!