Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ebből még impotenc...

Szerintetek ebből még impotencia is lehet?

Figyelt kérdés

Randiztam a barátnőmmel,aki macskaőrült. Mindig ott van a macskája az ágyban. Meztelenül feküdtem,a nőt néztem ahogy takarít és az álló farkamra rákapott a macska. Megkarmolta a farkam,majd amikor beboxoltam a macskának egyet,az szó szerint vitte a herémet. A karmát beleakasztotta és kiszakított egy húsdarabkát,majd azzal játszott a macska. Én majdnem beszartam. A herém a duplájára dagadt és nagyon fáj,de nem akarok orvoshoz menni. Lehet ebből komolyabb bajom? Esetleg impotencia?

Kérdés habár viccesnek tűnhet,de nem az.



ápr. 2. 08:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

úristen ezt a horror sztorit,..... :O


ilyenem nem volt de lefeküdtem egy lánnyal 2021 nyarán.. fesztiválon.

azt mondta még nem volt senki mással.. ( ezt állította) passz

léyneg a lényeg nem jutottunk el a behatolásig mert pettinget követően amikor letépte a gatyámat és mohón hozzám látott 1 percre rá megkóstolta a jobb golyómat.. de olyan erősen megszívta azt hittem villámcsapás ért engem (érzékeny idegek " FIINOMAN" közölték hogy az nnem jó) én úgy éreztem mintha 2 pillanatra elájultam volna.


végül nem mentem orvoshoz de megijedtem mint a szar! 2 napra rá már semmit se éreztem.. működik minden.


Te is menj urulógushoz vagy aki ezzel foglalkozik.. kínos hosszas folyamat lesz. de azért a szervezet sokmindent kibír. hosszú távú impotencia nem hiszemhogy lesz. Most ezt át kell vészelned lelkileg.. de előre ne temesd a farkad!

ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Macska harapás is elég súlyos, ha nem súlyosabb mint a kutyae. Legutóbbi itthoni végzettségi halálozás is macskahoz köthető ha jól tudom bem kutyahoz. Ezeb kívül rengeteg egybe fertőző dolgot terjeszthet a nyálával.
ápr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!