Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokahúzódás mit jelent pontosa...

Bokahúzódás mit jelent pontosan? Rögzítőt nem kaptam. Futni nem szabad, de sétálni lehet?

Figyelt kérdés

Elvileg nem rándulás, mivel a szalagrendszer stabil, és az orvos úgy mondta, hogy meghúztam a bokám. Vagy a szalagrendszer megnyúlhatott ettől függetlenül? Röntgen vagy CT nem volt, csak megvizsgálta és mozgatta a bokámat. Bokarögzítőt nem is kaptam, csak egy gélt, amivel kennem kell. Egy darabig nem szabad futnom, de gyalogolni ugye lehet?

Illetve az mennyire jelent bajt, ha a térdem is elkezdett fájni? Egyik sem nagy fájdalom, de nem akarom, hogy rosszabb legyen a helyzet.


máj. 25. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnyúlnak a szalagok, bizonyos rostok biztosan elszakadnak, itt minimális bevérzés alakul ki, beduzzad, de maguknak a szalagoknak a tartása összességben rendben van.
máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy nem kellett volna bokarögzítőt kapnom? Illetve hogy lehet gyorsítani a gyógyulást? Két hete történt :( Igyekszem pihentetni, de valamennyit muszáj gyalogolnom.
máj. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!