Gyulladás - Gyakori kérdések

Keresés egészség - sérülések, balesetek témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Inhüvely gyulladás esetén a műtét után teljes javulás várható?

Egyéb módja nincs a felépülésnek? (Lézer, stb.?)

1
Kb 3 ève egyszer ki ugrott a tèrdem , azóta kb jól volt, de rá terheltem egyik nap azóta fáj és nem merem terhelni mit tehetek, hogy jobb legyen???

Most kb egy hónapja elkezdtem lèpcsőzèsnèl ilyen kattogást èrezni benne, valamint egy hete sikerült vèletlenül teljesen rá terhelnem egy mozdulatnál ès bele nyíllalt tèrdtől bokáig. Azóta volt mèg egyszer kètszer ilyen fájdalom és nem merem terhelni és fáj is egy- egy...

1
Gyulladáson segíthet a masszázs?

Lábsérülésem után gyulladás lépett fel, lábmasszázs mennyire hatásos?

6
Sérülés okozta gyulladás miatt felírtak nekem 2*60 mg nem szteroid gyulladáscsökkentőt, de ez a betegtájékoztató alapján hatalmas és nem veszélytelen...

Két hétig kéne szedni Roticoxot. Reumatológiai problémákra is 30 mg, 60 mg, indokolt esetben 90 mg ajánlott naponta, heveny fájdalomra (köszvény), 120 mg maximum 8 napig. Különböző szív-érrendszeri, emésztőrendszeri mellékhatások is lehetnek, illetve nekem volt...

3
Mitől fájhat a hüvelykujjam?

2 napja kb megfájdult a hüvelykujjam nehezen mozgatom, az alvást is megnehezíti. Úgy tudom az ínhüvelygyulladás esetében nem a hüvelykujj töve meg az inai fájnak, de ezzel mit lehetne kezdeni? Jegeltem, vettem be algoflexet, bekentem Voltarennel, de ugyanúgy fáj, és a munkámat is megnehezíti.

1
Csuklófájdalom oka mi lehet?

Sziasztok! Évek óta előfordul, hogy a jobb kezem csuklója egyik pillanatról a másikra nagyon fáj. Először csak bizonyos mozdulatoknál, pl behjlítom, vagy megfognék valamit. Aztán mivel forgatom, tornáztatom a fájdalom kicsit enyhébben de szinte állandósul. Csuklóból...

1
Mennyi idő alatt gyógyul be a derék gyulladás?

Voltam már dokinál kenőcsöt írt ki rá, 4 napja használom de nem nagyon érzem hogy javult volna!

8
Achilles-ín gyulladás?

Idén 8 túrán vagyok túl. 220km összesen. Vasárnap 40km volt idáig a legtöbb, ezután éreztem, hogy valami nem okés. Mind 2 lábamon a vádlim alatt, ahol tapad az Achilles-ín nyomásra fájdalmat éreztem. Ekkor még nem törődtem vele. Tegnap mentem még 25km-t, ezután kezdett...

5
Ma egy hete hogy egy fa szálka megszúrta a gyűrűs ujjam pont ott ahol hajlik ! Most be van dagadva és faj nehezen tudom mozgatni ! Mi lehet a baj ?

Ma egy hete hogy egy fa szálka megszúrta a gyűrűs ujjam pont ott ahol hajlik ! Egyszerre kihuztam szerintem nem maradt bent semmi de nagyon be dagadt és faj és nehezen mozgatóm ! Nem lilult be és nem is piros és ahol be ment a szálka szinte az sem látszik ! Volt már valakinek hasonló gondja ?

2
Megszúrta egy kaktusz az ujjam pont ahol behajlik. Lencsényi, piros dudor lett rajta ami 2 hónapja nem múlik el. Mi segítene rajta?

Fáj is, de nem vészes. Nem romlik csak nem is javul. Pedig próbáltam már jegelni, tetrán és flector kenőccsel kenni. Máskor ezek segítettek de most nem. Nagyítóval megnéztem nincs benne a tüske.

2
Homlokra szabad voltarent tenni vagy barmilyen gyulladascsokkento kremet?

Nem okoz homlokureg gyulladast vagy barmilyen negativ dolgot? Szembe nem kerul be valahogy bőrön keresztül? Beütöttem és tennék rá.

3
3.ik napja fáj a fülem (fül tágító)?

Most kezdtem el tágítani a fülem, bele raktam a 2mm-es viszont nem éreztem bármiféle fájdalmat vagy hasonlót, így beraktam egy 2.4mm-et, viszont az kb félig van benne, és úgy hagytam, mert már eléggé fajt ha próbáltam tovább nyomni. Most viszont ha hozzá érek, és...

4
Már 3 hónapja be van gyulladva a jobb nagy lábújjam és nem múlik el. Mi lehet a probléma?

Normálisan vágom a körmöm. Serdülő korban vagyok. Mindig sterilen tartom a gyulladt lábújjam, de este néha kötés nélkül hagyom. Nincs belenőve a köröm.Korábban is volt már ilyen,de egy idő mulva újra előjön

12
Lábujjtő gyulladás? Hatékony gyógymód?

Pár napja rengeteget sétáltam, keletkezett egy vízhólyag a nagylábujjam és a második lábujjam között. Sajnos nem volt lehetőségem pihenésre, a következő napokban is sokat sétáltam, kímélve az érzékeny területet. Ezután a második lábujjam és a töve elkezdett nagyon...

3
Mitől fájhat a talppárnám?

Kb. 2 hete hirtelen éreztem hogy a bal talpamon a nagylábujjam alatti talppárna rész fáj ha rálépek. Eddig is sokat mozogtam de nem volt még ilyen. Magától elmúlik? Esetleg ha jegelem attól jobb lesz? Pihentetni nem igazán van lehetőségem.

5
Körömágy gyulladàs műtét utáni kötést mikor kell levenni?

Előfordulhat hogy elszorul a vérkeringés, aggódnom kell a lábam miatt?

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!