Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltál már gipszben? Mi tört...

Voltál már gipszben? Mi tört el? Nehéz volt neked megszokni a gipszet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bokámban volt szalagszakadásom, és könnyített gipsz volt a lábamon. Azt könnyebb megszokni, mint a rendes, nehéz gipszet.
2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bal könyököm tört el, váll aljától csuklóig gipsz :D szerencsére kaptam könnyítettet, de így is nehéz volt, nah meg 40 fok, 6 hét gipsz.
2012. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia igen,hat hétig.


Két éve nyáron,sikeresen leestem a lépcsőn,és eltört a jobb bokám. 1 hét fekve,mivel én elég mozgós ember vagyok,szenvedés volt,egy hétig itthon feküdni,és egy lábon ugrálni a wcre. Aztán 5 hét járó következett,könnyítettet kértem,arra húztam egy papucsot,és úgy mentem vele,buszoznom is kellett akkoriban.


Annyi volt a kellemetlen,hogy ritka meleg volt,augusztus volt,és légycsapóval tudtam megvakarni a lábam a gipsz alatt. Aztán levették,semmi terápiát nem kaptam,ami meg is lepett,mert sokáig sántítottam utána,azóta nagyjából helyrejött,annyi,hogy ha túl sokat megyek,megfájdul és elkezdek sántítani,akkor tudom pihentetni kell.


Amit sérelmezek a buszon nem adták át a helyet,

gipszel kellett végigállnom az utat!


20/L

2012. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Te voltál már gipszben? Nehéz volt megszokni?

2012. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Nekem kosárlabdázás közben a kezemen lévő kisujjból tört le egy rizsszemméretű darabka. 5 hétig voltam gipszbe, és elég nehéz volt benne zuhanyozni.
2012. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mándrik Alex válasza:
Nekem a jobb karom van begipszelve.
2012. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Te voltál már gipszben? Nehéz volt megszokni?"


Talpcsontom van eltörve, járógipszbenn vagyok, rossz, mert töri a bokámat :S

2012. jún. 7. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza mert lehet h. nem jól rakták fel.
2012. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bal sípcsonton tört.Sima,nehéz gipszet kaptam.Rossz volt
2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!