Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábtörés akinek már volt,...

Lábtörés akinek már volt, hogyan történt neked?

Figyelt kérdés
És sokáig voltál gipszbe megszoktad idővel?

2013. ápr. 1. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Jeges úton taknyoltam egy hatalmasat, kb 4 éve volt, nekem a bokám ficamodott ki, meg törés is volt sajnos. 6 hétig voltam gipszbe, persze elején fekvőbe, de utána kaptam járógipszet, mert akkor kerültem ki a kórházból. Kórházba is azért kellett lennem, mert pont úgy estem hogy a bordámat belevertem a padkába és összejött egy belső vérzéses sérülés is, amire figyelni kellett. 6 hét után levették a járógipszet, de utána még sínbe tették hogy összetartsa a lábamat egy ideig, mert a bokámat közbe műteni is kellett, de az már nem volt vészes, bottal simán tudtam járni.
2013. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokáig voltam gipszbe.Lovagolok 4 éve es leestem.A bal karom be lett gipszelve könyék fölé a bokám is eltört.
2013. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem olyan 8 éve kb hugom játszott vagy nem tudom mit csinált csak az ugrókötés végét beledugta az ajtófélfába ahova ahova a zár kallantyúja megy be meg az ajtóban a kulcsjukba... és szóltam neki hogy oda ne dugdossa mert még valaki át esik rajta... hát nem én voltam?... :D át estem rajta a jobb lábammal meg sikerült telibe találnom a küszöböt... úgyhogy a lábfejem nem végig de egy jó darabon srégen hosszába kettétört... aznap még nem is volt vele semmi de szóltam anyámnak hogy eltört a lábfejem az meg elküldött hogy dehogy tört rá se bírnék állni... pedig rábírtam... na de másnap reggelre... akkor már tényleg nem bírtam be volt csúnyán dagadva meg feketedve... úgyhogy suli helyett a traumára vitt és jó vastagon befáslizták de úgy hogy egy vastag keménytalpú papucs szíjait levágták és azt fáslizták oda...



a másik meg asszem a bal kezemen valamelyik ujjam de már nem tudom asszem a mutató vagy a hüvelyk ujjam volt... suliban egy gyerek seggbe akart rúgni... a seggen odébbrántottam de a kezem nem sikerült... ezt viszont már gipszelték...



de végsősoron nem volt baj a megszokásukkal nekem könnyen ment...

2013. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!