Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábtörés gipszelésénél (járó)...

Lábtörés gipszelésénél (járó) az normális, hogy a lábujjak alatt nincs gipsz?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy teljesen tudja mozgatni így az ujjait?


A barátom lába van járógipszben (kisujj alatti csontja tört el) és így rakták fel neki a járógipszét, hogy a gipsz az ujjai tövénél alul is végetér. Csak azért fura, mert nekem is volt pár éve járógipszben a lábam és nekem az ujjak alatt is volt gipsz, csak felül nem. Szóval ez így normális azért? Nem mozdul így el majd neki, hogy az ujjai szabadon mozognak? ha volt gipszelve a lábad, a tiéd hogyan volt fent?



2013. máj. 22. 19:43
 1/3 anonim válasza:
azért nem gipszelik be a lábúját mert mozgatni kell hogy legyen vérkeringés a lábba nekem sem gipszelték be.
2013. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt a lábujjaim alatt gipsz, normális, így gipszelik mindenkinek.
2013. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor gipszelnek alatta is amikor közeli csont törik el vagy más sérülés van, ami ebben az esetben meglepő hogy nem gipszelték, én rákérdeznék. Neked is ha volt gipszed elvileg ezért kaphattad úgy alá is.
2013. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!