Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel kezeljem ezt a sebet?

Mivel kezeljem ezt a sebet?

Figyelt kérdés
A combomnál a belső részen nagyon piros és fekete kissé hámló felület van, nagyon vakarózik emiatt kis vérző sebek is alakultak rajta ami csípi most púdert szórtam rá de nem igazán segít, víztől meg még csúnyább, milyen krémmel kezeljem hogy elmúljon?

2013. jún. 10. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egy gombás betegség során alakult ki a viszketés, és felőleti sérülés, majd elfertőződött.ű


Első körben szerintem Sparsorium infantum -val kellene kezelni. Ez jó gyógyszer, ami fertőtleníti is a területet, az ott lévő sebeket leszárítja. Majd ezután solutio castellani sine fuchsino-val kellene kezelni. Ez az ott lévő gombákat elpusztítja. Sebbel ne érintkezzen az utolsó gyógyszer.


Ezek olcsó gyógyszerek amúgy, de hatásosak.

2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!