Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltört?

Szerintetek eltört?

Figyelt kérdés
tegnap futás után reccsent a 2. lábujjam és azóta fáj nehezen tudom hajlítani és lilás kékesre színeződött. Orvoshoz nem akarok menni mert úgy se tud vele mit csinálni. Bajom származhat belőle ha nem látja orvos?

2013. jún. 17. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bajod. Ha eltört, rosszul forrhat össze.
2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mész orvoshoz, te leszel a helyi bicegős ember. :D


Gondolkodjál már, egy röntgen aztán max. bekötik, vagy gipszelik, mitől félsz???!

2013. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz nem akarok menni mert úgy se tud vele mit csinálni."


Ezt talán bízd csak az orvosra. :)


Orvoshoz azért nem akarsz menni, mert be vagy tojva. Ha nem mégy el, akkor nem csak betojva leszel, hanem sánta is. A lábbujad rosszul forr össze, amiatt rosszul lépsz a bokádra, amiatt rosszul oszlik el a testsúlyod, kopik a csípőd és amiatt gerincsérved vagy gerincpanaszaid lesznek 10 év múlva.


Tudod: ahogyan egy patkószög miatt elveszett az ország...

Menj csak szépen el orvoshoz, még ma.

2013. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van biztosításod, és el van törve, akkor a biztosító fizet neked pár ezer forintot, annyit már csak megér egy röntgen az orvosnál, nem? :)
2013. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már szombaton elmentem volna a dokihoz de ha anyám nem visz be akkor nem fogok 30 km-t buszozni fájó lábujjal majd lesz vele valami már annyira nem fáj kicsit még mindig lilás. de azért köszönöm a válaszokat
2013. jún. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!