Ez mitől van? :/

Figyelt kérdés

5-6évig karatéztam (ez két éve volt) voltak sérüléseim, kék, lila, zöld foltok de soha nem törtem el semmim.

Pár hónappal ezelőtt gyakoroltunk az öcsémel, ő rúgott én védtem. Ennek eredménye az lett, hogy a jobb kezem gyűrűs ujja eltört. Először nem hittem volna mert csak zsibbadt, de később nagyon bedagadt és el is színeződött, max. azt hittem volna, hogy megrepedt, a kórházban kiderült, hogy letört egy darab. (oké, már rég rendbe jött).

Most a nagyobbik öcsém felkapta a vizet és nekem jött, hogy ő majd most megmutatja (boxol), oks, lerendeztem. Az egyik rúgását vagy ütését kivédtem.

Már lerendezödtek a dolgok, viszont a jobb alkaromon bedagadt egy kisebb rész, most nem éreztem semmit még zsibbadás sem (már igen, eléggé szúr/fáj ha hozzá nyúlok).

Lehet megint eltört.


Ez miért van? Amíg karatéztam (és ott aztán nem fogták vissza magukat) semmi törésem, repedésem nem volt. Most meg az ilyen gyenge, pitiáner dolgok miatt eltörlik a csontom. Nem értem :/ pedig egészséges vagyok.



2013. jún. 19. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől lehet. Talán csak az a baj, hogy leálltál az edzéssel, és nem vagy hozzászokva. Vagy kevesebb kalciumot ettél mostanában.
2013. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!