Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leszedhetem a gipszem?

Leszedhetem a gipszem?

Figyelt kérdés
Megzúzódott a bal hüvelyk ujjam még is könyékig gipszbe tettek. Már nagyon idegesít meg büdös a meleg miatt. Már 2 hete volt a baleset. Egy zúzodás annyi idő alatt simán meggyógyul.Nem érzem már szükségét. Szerintetek nagy probléma ha leszedem?
2013. jún. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagy probléma lenne...
2013. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leszedni leszedheted, nem fognak pisztolyt a fejedhez hogy rajtad kell maradjon. Csak ha bajod lesz belőle akkor őket éri a felelősség aminek te iszod meg a levét.

Persze nem vagy köteles utána bemenni a dokihoz ez miatt, de ha mégis baj van akkor ez a kartonodból kifog ám derülni mert mindent dokumentálnak, szóval én nem tenném.

Annak addig kell rajta lennie ameddig az orvos mondja, mert az orvos iskolát végzett és ért hozzá!!! Amit az orvos mond az nyilván úgy is van, mert az ilyen gyógyulás a törésnél minimum 6 hét. De a zúzódás nyilván kevesebb, de szükséges oda a gipsz ha ő azt mondja mert a röntgenen oké hogy nem mutat törést de ha az orvos észre vesz olyat amit te nem mert fogalmad sincs róla akkor nyilván indokol rá a gipsz. Nyugodtan hagyd magadon, annak oka van hogy könyékig lettél begipszelve.

Persze szabad akaratod megvan nem tart pisztolyt a fejedhez senki hogy rajta kell hagynod, de akkor viseld is a következményeit ha leveszed!

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog egy alkargipsz, nem igaz, hogy nem bírod ki... Már bocsi :)
2013. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!