Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört? . Vagy megzúzódott?

Eltört? . Vagy megzúzódott?

Figyelt kérdés
Ma libikókáztam és leestem róla(szinte előre repültem) .. először a fejem vágtam be utána a kezem..a hasam (a vasba) .. mikor felálltam szédültem nem tudtam hol vagyok.. de viszont ha a kezem alig tudom mozgatni akkor az azt jelenti eltört vagy megzúzódott esetleg?? .. mit tegyek?

2013. júl. 15. 15:11
 1/8 anonim válasza:
Az lenne a legjobb ha elmennél az orvoshoz.Szerintem nem tört el csak megzúzódott.
2013. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz, mert a fejed és a hasad is meg kell vizsgálni, főleg, hogy szédültél is, a kezednek sem árt egy röntgen, mert lehet zúzódás, de törés is.
2013. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..hát most ilyenkor nemtudok bemenni orvoshoz.. majd holnap akkor
2013. júl. 15. 15:29
 4/8 anonim válasza:
de van ügyelet is(első voltam)oda be tudsz menni
2013. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A has beütése okozhat nagyon komoly gondot, de a fejsérülés is, főleg hogy utána zavart voltál, ne várj holnapig, keress fel ügyeletes kórházat.
2013. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írta. Irány a baleseti ambulancia, ez nem várhat holnapig, pláne az esetleges hasi, belső sérülés lehet aggasztó valamint az agyrázkódás esélye. A kezed valószínűleg csak zúzódott, ha el is tört, az várhatna holnapig, de a hasad és a fejed miatt mindenképpen menj még ma orvoshoz!
2013. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg elmentél orvoshoz! Reméljük, semmi komoly azért. Mit mondtak, mi bajod lett?
2013. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem mentem .. borogattam itthon és már alig fáj! ..
2013. júl. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!