Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Le tudná írni valaki, milyen...

Le tudná írni valaki, milyen érzés, amikor begipszelik valamidet?

Figyelt kérdés
Hogy csinálják, mit érzel, amikor gipszelik a lábad vagy a kezed? És utána milyen megszokni gipszben lenni?

2013. júl. 21. 18:45
 1/2 anonim válasza:
49%

Szia.Nekem tavaly kétszer is el volt törve a kezem..Egyszer az ujjamat helyre kellett állítani..kaptam injekciót is de annak ellenére még nem volt kellemes érzés..amikor gipszelték akkor már semmi baj nem volt csak fárasztó volt tartani a kezemet..Hát könnyű megszokni nekem például télen volt begipszelve és amikor fáztam melegített..amikor levették már hiányzott..nem tudom mirt :)

a Lábamat még nem gipszelték de a mamámnak igen és neki nem fájt csak zsibbat..

2013. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a kezem gipszelték be tavaly. Amikor felrakják meleg a gipsz, aztán kihűl és kábé olyan egy napig olyan nyálkás, nedves érzés. Aztán kiszárad, utána már csak azt érzed, hogy egy merev, meleg valami van rajtad. Ahogy az első írta, nehéz volt nekem is tartani a kezem, amíg gipszelték, olyan negyedóráig tarthatott amúgy. Amikor a törött részt igazgatta bele e gipszbe, na az fájt eléggé.


Én könnyen megszoktam, nekem nem is viszketett egyáltalán.

2013. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!