Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám! Vajon? ....

Kiment a bokám! Vajon? . (többi lent) 13/L

Figyelt kérdés

Életemben először kiment a bokám mert félreléptem. Bedagadt, de anyukám azt mondta, hogy nincs különösebb baj. Viszont azt is mondta, hogy innentől kezdve nagyon könnyen kifog menni a bokám. Ez igaz??? Vagy ha veszek csont erősítőt attól jobb lesz?? Mit tehetnék??

Színészként fogok tovább tanulni ezért is nagyon fontos nekem.



2013. júl. 23. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre borogasd és polcold fel, pár napig ne állj rá, ha már terheled akkor fáslizni kell nappal.

Talán jó lenne vele sebészetre elmenni, kell egy röntgen és lehet, hogy kapsz rá rögzítést, akkor nem megy majd ki állandóan a bokád.

2013. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csonterősítő nem ér semmit mert mikor ki megy a bokád akkor a szalagjaid tágulnak vagy elszakadnak, szerintem mindenféle képen menny el a balesetire és ha szükséges akkor adnak rá merevítőt. És igen innentől könnyebben fog kimenni mert a szalagjaid tágulnak de ez nem azt jelenti hogy a legkisebb mozdultadtól ki fog menni. 18/F (focista)
2013. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kedves97 válasza:
igen sajnos igaz, nekem a térdem ment ki, kaptam merevítőt amit egy ideig használni kellett és futáshoz gyakra elő is veszem, menj be a balesetire az a biztos, de tudnod kell hogy mostmár nagyon vigyáznod kell a lábadra ha nem szeretnéd hogy megint kimenjen
2013. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,nekem amikor kiment a térdem,elvittek a kórházba mentővel,szóval nem hiszem,hogy egy borogatás elintézi.15/F
2013. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!