Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire normál is ez vágásnál?

Mennyire normál is ez vágásnál?

Figyelt kérdés

Reggel egy sikeres mozdulattal belevágtam a tenyerembe jó éles késsel. Elég jól sikerült, így elmentem vele a kórházba. Összevarták, bekötözték és hazaküldtek.

Az mellékes, hogy piszkosul fáj, de egyszerűen iszonyatosan fázik a bekötözött, sérült kezem. Főleg az ujjaim végei, a seb környékén, illetve ahol be van kötözve, ott annyira nem. Próbálom melegen tartani, de ilyet még sosem tapasztaltam.

Ez normális jelenség, vagy vissza kéne mennem az orvoshoz, hogy valami nem oké?



2013. júl. 31. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen ideg vagy véredényképlet sérült és roncsolódott, a trauma utáni időszakban nem jutott megfelelő mennyiségű vérhez és szövetelhalás következhetett be, varratszedéskor említsd meg a tapasztalataidat és kérdezd a véleményét az orvosnak.
2013. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!