Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » "Malett fingerem" van. Helyreh...

"Malett fingerem" van. Helyrehozható?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Már régebben történt a baleset, rögtön nem mentem el orvoshoz csak 2 héttel az eset után. Kaptam rá egy ilyen fém sínt ami gyakran lecsúszott este iszonyú kényelmetlen volt meg lila lett tőle az ujjam mert megnyomta, a lényeg az hogy nem hordtam rendesen. ennek következtében nem is gyógyult meg tehát van a kisujjamban egy kis görbület. eddig nem igazán zavart de azért jó lenne ha ki tudnám teljesen egyenesíteni az ujjam. könnyen lehet hogy olyan munkám lesz amihez finom kézmunka kell és szükség lesz a kisujjam helyes használatára.


Szóval a kérdésem az hogy műtéti úton teljesen rendbe hozható e egy ilyen sérülés?


Ha valakinek volt már ilyen problémája netalán orvos, akkor megírhatá hogy helyrehozható e.


előre is köszönöm a választ!



#sérülés #műtét #malettfinger
2013. aug. 5. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi, választ adni nem tudok, de engem is érdekelne, hogy helyrehozható-e. :/
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!