Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha jobb térdhajlatban a külső...

Ha jobb térdhajlatban a külső oldalon borzalmasan fáj a lábam ránehézkedéskor az minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés

Egész nap nehéz fizikai munkát végeztem lakás felújítás miatt.Reggel még semmi baja nem volt és nem emlékszem egy konkrét pillanatra amikortól fáj.Egyszer csak érezni kezdtem és a fájdalom egyre erősödött.Ha teher nélkül hajlítgatom akkor semmi fájdalmat nem érzek.Semmilyen külső elváltozás nem látható.

Egyáltalán nem vagyok hozzászokva az ilyen jellegű megterheléshez.36 éves férfi vagyok.



2013. szept. 23. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az valahol normális, ha szokatlan terheléstől fáj. Pár napig. Ha úgy marad, érdemes kérni beutalót háziorvostól az orthopédiára. Ezt elég sok minden okozhatja, izmok, szalagok nyúlása, esetleg sérülése, de akár egy pici porcleválás is, ami lehet hogy nem is most keletkezett, csak most került olyan helyre a térdízületben, hogy zavaróvá vált. Addig is érdemes terhelés nélkül (fekve vagy medencében) tornáztatni, mozgatni, picit nyújtani, csak addig ameddig nem kellemetlen.
2013. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!