Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hosszú állás után boka fájás,...

Hosszú állás után boka fájás, mitől van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tegnap este kb 2-3 órát álltam, és nem ültem le. Mire hazaértem, a lábamat nem tudtam elforgatni, mert iszonyatosan fájt a bokám. Csak úgy tudtam változtatni a lábfejem állásán, ha térdemmel mozgattam meg a síp csontomat, és így a lábamat. Egyszer próbáltam picit lejjebb nyomni a lábamat, roppant egyet a csont. Tehát 90 foknál nagyobb szögbe nem tudtam elforgatni, mert fájt. De ugyan úgy nem is tudtam térdelésnél a lábamra ülni, mivel a bokámat nem tudtam 90 foknál nagyobb szögbe tartani. Mára ez már jobb, de még mindig vannak bizonyos helyzetek, amikor fáj. Bár ez inkább csak a bal bokára jellemző. Évek óta rendszeresen fáj, ha sokat állok. Mitől lehet? És hogyan lehet elmulasztani?

2013. okt. 6. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost. Lehet érzékenyebbek a bokádnál a porcok, nem nagyon bírják a terhelést.
2013. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!