Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen következménye/szövődmén...

Milyen következménye/szövődménye lehet ha nem kezelem a tűsérülésem a talpamban?

Figyelt kérdés
Tű ment a jobb talpamba.Nagy lyukú (varró,hímző). Nem fájt ,nem éreztem,hogy benne van.Akkor vettem észre amikor valamiért lehajoltam .Később vettem észre,hogy vérzett is (véres,de nem folyik).Kicsit kellemetlen érzést (nem tudom pontosan megfogalmazni) mit érzek ha belelépek a papucsba vagy ráállok .2011 november végén kaptam tetanuszt.Orvoshoz nem akarok menni.
2013. okt. 16. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elfertőződhet, és nagyon lassan gyógyul meg. Mindamellett ha tetanuszt kaptál pár éven belül, az orvos se sokat tud vele csinálni. (A tetanusz oltás talán olyan 10 évig ad védettséget, ha jól tudom.) Fertőtlenítsd le a külső részt, és imádkozz, hogy ne fertőződjön el.
2013. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetanusra 5 éven belül nincs szükség. Vegyél Betadine kenőcsöt és kössed is be,így valószínűleg elfertőződni sem fog.
2013. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aznap meg másnap fájt meg kicsit körülotte piros lett. Szúraa helye most fekete v.sötétszínű,de alig látszik.Ez jó?
2013. okt. 20. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem piros és nem fáj,akkor semmi baj nincs vele.
2013. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!