Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Még tavaly decemberben kiment...

Még tavaly decemberben kiment a bal térdem, azótaisproblémás, elkéne mennem veleorvoshoz? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval testnevelésórán a szekrényről való leugrásközben, amikor leérkeztem kiment a térdem,kb 2hétigalig birtam ráállni,3 hét után már nem fájt, csak ha lépcsőznöm kellett. Testnevelés órára nem nagyon jártam be,de igy is néha előjött a fájdalom, vagy magátólkiment, esetleg nem úgy léptem ismét fájt napokig. Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget, elviseltem ha ismét kiment és fájt, vagz csak elkezdett fájni. Viszont most muszály bejárnom,de egyszerüen lehetetlenné tezsi atérde a tesit. Futni nemtudok rá mert egyből fáj, szögdelésnél, rugózásnál stb elkezdfájni. Múlt hétenismét kiment,azóta megint nem nagyon tudok rá semmit, Most már elég jó.Viszont olyan mintha a csontmozogna aproblémás térdembe, a jóban pedig stabil. Tudomhogy ez nem normális,és hogy egyből elkellett volna mennem orvoshoz, de még most is alig merek, félek hogy mütét lesz belőle vagy hasonló.. mi lehet aprobléma?

16/L



2013. okt. 20. 17:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Segitsetek! :/ Tényleg félek elmenni!
2013. okt. 20. 18:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel muszáj lesz elmenned! Meg kell röntgenezni, látatlanban nem mondok rá semmit. Menj el szépen és mutasd meg egy orvosnak!
2013. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!