Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet eltörni a bokát?

Hogy lehet eltörni a bokát?

Figyelt kérdés

Ha erősen ráütök eltörik vagy valaminek nekifutok ?

Esetleg a krumplis módszer tényleg beválik?



2013. okt. 20. 18:30
 1/3 anonim válasza:
nem rosszból, de miért lesz jó neked, ha eltöröd a bokád? Volt már combtörésem, aminek hálisten nem lett negatív következménye, de a bokatörésemet még most is nyögöm. Ha azt eltöröd, akkor egész életeden át nyögheted a következményeit és elég kevés bokatörés van műtét nélkül. Gondold át, na meg aztán ha mégis akarod akkor meg tudod oldani, elég sok videó van fent neten, hogy kinek hogy sikerült ez a "remek" mutatvány...
2013. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom , de most kaptam járógipszet amivel már nem maradhaatok itthon , de nem birok ráállni
2013. okt. 20. 19:09
 3/3 anonim válasza:
nem értem hogy emiatt miért kéne eltörni a bokádat? amúgy meg mankóval kéne nyilván, nekem se egyből kellett terhelni teljesen, abból csak baj lenne de tuti nem is bírnád.
2013. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!