Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a vállam, mikor...

Miért fáj a vállam, mikor múlik el, hogy gyógyítsam?

Figyelt kérdés
Már egy hete fáj a jobb vállam nem erőltetem, pihentetem nem javul tornáztatom rosszabb lesz izületnél fáj belül. Mit csináljak h jó legyen? Van mikor felkeléskor felsem tudom emelni annyira fáj ideg becsípődhetett?

2013. okt. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottál már ortopéd orvosról?
2013. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Engem ilyesmivel az orvos elküldött fiziora. Voltam vagy hatszor, semmi javulás a masszázs és az elektroizé ellenére.

Mikor már azt hittem, hogy így maradok, egyik napról a másikra elmúlt.


Tegnapelőtt megint kezdte - gyanút fogtam, hogy a gereblyézéstől van. Nem megyek vele most sehova, kenem krémmel és külső váll-gyakorlatokat kezdtem, úgy látszik, gyenge vagyok ebben a szögben. És javul.


Azt akarom nyögni, hogy ezeket csinálhatod. Tetszőleges sorrendben.

2013. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt most ilyennel nem szaladgálok orvosho

z annyira nem tré csak néha fáj nagyon aztán nem másnap megint fáj

.. majd elmúlik csak kérdés mikor mert meccsem lenne kér hét múlva boxmeccs és para így...

2013. okt. 30. 02:58
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Akkor eccerű. Edzőhöz menni.
2013. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!