Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ganglion műtét hogy zajlik,...

Ganglion műtét hogy zajlik, mennyi ideig tart? (bal csuklónál, a kézháton van)

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nagyjából a menetére, a műtét hosszára lennék kíváncsi, és még annyi, hogy ugye lehet választani, hogy érzéstelenítésben vagy altatásban végezzék? Ha nem, akkor melyikkel csinálják általában?

2013. okt. 29. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem 2-szer mütötték a bal csuklómat ugyanezzel a problémával. A 2 mütét között 3 hét telt el.És most is ugyanakkora ha nem nagyobb a csomó.:( Maga a mütét 40 perc volt....nem veszélyes. Csak érzéstelenitettek. Utána kaptam 4 öltést.Szóval nem voltak nagy fájdalmak meg ilyesmi....kicsit kényelmetlen utána 1 kézzel csinálni mindent pár hétig. De ha tudom hogy nem lesz jobb....akkor nem vállaltam volna be. Így utólag ezt gondolom.
2013. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Sajnálom, hogy nem volt annyira sikeres a műtét, mint vártad. :( Azt olvastam egy orvosi fórumon, hogy általában, ha ki is újul, a 3. műtét után már szinte semmi esélye nincs, hogy megint kijöjjön. Lehet érdemes lenne megpróbálnod megint, hátha ezúttal sikerrel jársz! :)

Kívánom a legjobbakat!

2013. okt. 31. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1981-ben volt a bal kezemen,belöl a csuklónál,ott az ambulancián csinálták érzéstelenéssel.Láttam.hogy mit vett ki a doki.Nem olyan sokára rendbe jött.Olyan s kanyart vágott az orvos,ha nincs a kezemen az óra úgy néz ki a heg,mintha az ereimet vágtam volna fel.Időváltozáskor érzékenyebb.A jobbon is van ugyanúgy,az a sok erőltetéskor dagad meg.Azt már elviszem magammal a sírba.Nem olyan nagy műtét ma már főleg.
2013. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!