Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Alkoholos filcet mivel lehet...

Alkoholos filcet mivel lehet teljesen letisztítani a bőrről?

Figyelt kérdés
Az arcomról lemostam már csak egy két helyen fekete pöttyökben (nagyon kicsik de akkor is látszanak közelről) ott maradt az alkoholos filc. Ezek majd lekopnak maguktól egy idő után vagy van vlami amivel ki lehetne teljesen szedni a bőrből?
2013. okt. 31. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
alkohollal acetonnal szerintem lejön, de ha csak pici akkor egy fültisztitóra tedd és utána mosd le bő vizzel, mert az arcbörnbek azért nem olyan jó ezek. Ahogy az alkoholos filc sem....
2013. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Esetleg az ultra derm hatásos lehet még? (kicsit megdörzsölve vele a bőrt).


De utána kipróbálom acetonnal is.


Inkább ne firtassuk hogyan került oda :D

2013. okt. 31. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
igen lehet az is jó, de csak ott használd mert az arcbör érzékeny az ilyen szerekre.
2013. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizet nehogy tegyél rá!!!! Egyik haverom is azzal mosta és a víz bevitte a pórusok közé. Fél évig kennie kellett egy büdös kenőccsel. Lejön az magától, csak víz ne érje!!!
2013. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is bement a pórusok közé amúgy.. egy két helyen még most is látszik apró pöttyök formájában.. :D De nem feltűnő. Majd eltűnik.
2013. nov. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!