Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a kisujjammal?

Mi lehet a kisujjammal?

Figyelt kérdés

Már két éve kézizek.Májusban elvitte az kisujjam egy labda.Akkor fel volt dagadva és alig tudtam hajlítani nagyon nehezen mozdult.De a szüleim azt mondták hogy semmi baja nincs ne aggódjak.Azóta már csak egy kicsit van feldagadva a nagy ráncos bőrnél(fogalmam sincs mi a neve:D)

És ha oldalról annál a bizonyos akármi egy kicsit is megnyomja az szörnyen tud fájni.De ma nagy meccsünk volt és eltalálta ugyanazt az ujjamat a labda..most fel van dagadva ugyanott és szörnyen fáj.Alig hajlik akárhogy próbálom nem hajlik be és mindig kattan egyet mikor behajlítom.Mi baja lehet?

14/l



2013. nov. 20. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy korábban eltört, és rosszul forrt össze. Most megint eltört. Menj el orvoshoz, szerinted összeköti a kisujjadat a gyűrűssel és kész is. Inkább menj el.
2013. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De biztos eltört? Mert hajlítani már tudom
2013. nov. 21. 06:35
 3/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül tört el! Ha már tudod hajlítani akkor nagy valószínűséggel megrándult illetve kificamodott! Sokan törésnek diagnosztizálják,hiszen sokszor ugyanolyan tünetekkel jár egy ficam mint egy törés..Azonban javaslom,hogy ha továbbra is fennáll a panaszod,látogass el a sebésztre,ahol meg röntgenezik!!
2013. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig olyan de már annyira nem:D már tudom hajlítani mondjuk még mindig kattog és be van dagadva:/
2013. nov. 25. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!