Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez az agyrázkódás jele lehet?...

Ez az agyrázkódás jele lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

A suliban bevertem a fejem,mert rámesett a szekrényajtó...:/

A fejem nagyon fáj és szédülök.Az előbb nem tudtam hol vagyok:pislogtam,és nehéz lett a fejem,azt hittem elájulok,de olyan érzés is volt.Nagyon fáradt lettem.Alig tudok menni,bágyadt vagyok.Szerintetek?


2013. dec. 9. 12:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Most hányingerem van,és fényérzékeny vagyok.:( Ez rossszzz!
2013. dec. 9. 12:07
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a hanyinger agykárosodás jele, a rosszullet, hanyas!

Menj be a surgössegire, mert lehet több van mint agyrazkodas , lehet verömleny is, nehogy verrögöt csinalj

2013. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eléggé annak tűnik. Menj orvoshoz.
2013. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi alig tudok irni is nagyon fáj mindenem még a padlóra is elfeküdnék...Ma történt most jöttem haza a suliból
2013. dec. 9. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha " csak" agyrazkodas , nem csinalnak ugyse semmit nincs ra gyogyszer, csak nyugalom, pihenest irnak fel. De kene egy röntgen mert lehet h verömleny van. Es az veszelyes, tehat ha az agy bevérzett.
2013. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomás az orvoshoz, és ne várd ki, sürgősséggel kéne neked a röntgen vagy a ct.
2013. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát köszi skacok elmegyek nem akarok bevérzést://
2013. dec. 9. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez (minimum) agyrázkódás. Őszintén, eléggé hm... "furcsa" a tanáraid részéről, hogy nem hívtak mentőt, legalább egy CT-re be kéne menni a kórházba. Ha nincs olyan elváltozás, ami miatt benn kellene maradnod, akkor pedig alsó hangon 1 hét - 10 nap ágynyugalom, a lehető leginkább ingerszegény környezetben, semmi kávé, semmi net. Ez minimalizálja a későbbi problémák (posztkommóciós szindróma) előfordulását.
2013. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja a tanáraim kicsi izék, de nagyon kicsi városban élünk...igy a szüleim is el tudnak vinni
2013. dec. 9. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! Szurkolunk neked :)
2013. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!