Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan tudja ennyi ember...

Hogyan tudja ennyi ember eltörni a lábát?

Figyelt kérdés

Kicsit visszaolvastam itta GyK-n a kérdéseket, hogyan lehetséges ennyi lábtörés?


Hogyan lehet ilyen könnyen lábat eltörni?


Csak nem értem, kiskorom óta sportolok, esek hatalmasakat, de sohasem tört még el semmim. Horzsolások, zúzódások, egy agyrázkódás, de törés nálam még soha.


Hogyan lehet eltörni egy lábfejet vagy egy combcsontot például???



2014. jan. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
félrelépnek stb. a combcsont töréséhez azért nagyobb erő szükséges, de ha valakinek csontritkulása van, vagy nem elég erős a csontozata, annak is könnyebben törik. egyik ismerősöm pl részegen lépett rosszuk és úgy eltörte a bokáját, hogy fél évig volt betegszabadságon.
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen zoknis papucsból kifordult a lábam és ennyi. Lábközépcsont törés + gipsz + hasszuri....
2014. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyobb balesetek pl.
2014. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem vicces storim van de nem a lábcsontal kapcsolatban!:"D

Szoval egyszer ügyeletben a suliban ki mentünk!Volt ilyen mászoka ami a magasban volt es vegig lehetet menni a rudakon logva!Na én felmentem a várba és néztem mi a csudáért nem maszik àt senki a rudakon!XDNa jol van

akkor én majd megyek!Csak az volt bibi hogy a femrudak vizesek voltak én meg már a következő pillanatban a földön fekve orditok hogy nem kapok levegöt (persze az orditas nem volt tul hangos mivel nem kaptam levegöt) aztán abyum meg jön és elnegyünk a korházba hogy nem e tört el valamim!A kistarcsai korhazbol a felvételekel átirányitanak valami gyerek korhazba mert valoszinüleg elvan törve a csigolyam ott megnézik a felvételt és elmondjak hogy valoszinüleg füzöst kell hordanom ha elvan törve de még csinálnak mégegy felvételt mert a kapott anyagon nem tiszta a kep szoval a következö felvételen kiderül hogy eldeformálodott csigojával születem!!!

2014. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre válaszolva simán eltörhetett volna a lábam is de szerencsere szivos vagyok!
2014. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!