Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy ha eltort a huvelykujjam...

Hogy ha eltort a huvelykujjam akkor azt mindenaron be kell gioszelni?

Figyelt kérdés
ha bejell akkor kb mennyi ideig v csak a gipsz a.megoldas ha pl csak zuzodott?

2014. febr. 2. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sínbe teszik ha jól tudom, menj vele be az ügyeletre mert nem játék
2014. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a huvelykujj ahol betudom hajlitani es az ujjam alatt a kozott faj es felvan dagadva es bem nagyon tudom mozgatni faj ha megnyomogatom hemathomas egy kicsit
2014. febr. 2. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A törött csontot védeni kell. Ezért a gipsz vagy a sín. Nem elsősorban a mozgás megakadályozására, hanem mert a hüvelykujj erőteljes használat alatt van a normális élet során, egy rossz mozdulat, vagy egy ütés vagy bármi és máris elmozdult a törés, és sokkal súlyosabb a probléma, mint volt.

Szerintem menj el, röntgeneztesd meg, aztán beszéld meg az orvossal a lehetőségeidet.

2014. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tna voltam es nem akartak rarakni srmmit mondom ezek hulyek teljesen fel van dagadva nem tudom mozgatni de nincsrn tores csak eros zuzodas es nem akk srmmit adni. mondom h vmi kotes luxus?aztan a vegen raktak rA rogzitot. ezekhulyek de nagyon...

Csabara ne menjetek tapasztalatlanok es nem jok Gyula azjobb... :/

2014. febr. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!