Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért dagadnak a gipszben az...

Miért dagadnak a gipszben az ujjaim?

Figyelt kérdés
Nemrégiben eltört a jobb alkaromban az orsócsontom, és a gipszben dagadnak az ujjaim és hidegek. Eddig zsibbadás vagy fájdalom nem jelentkezett. Nem lehet hogy túl szoros? Ezzel visszamenjek az orvoshoz?

2014. márc. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mej visza, lehet, hogy túl szoros a gipsz.
2014. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az orsócsontom volt eltörve és az elején dagadtak az ujjaim. Amúgy lehet hogy túlszoros inkább menj vissza az orvoshoz.
2014. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, hogy dagad..Nekem is így volt.Visszamentem dokihoz és ő mondta, hogy kössem fel,akkor jobb lesz. Szóval próbáld meg felkötve hordani,segíteni fog.
2014. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, felkötve kell hordani a gipszelt kezedet. Én volt, hogy felemeltem a fejem felé a karom rövid időre, mert annyira szorította a gipsz. Úgy jobb lett.
2014. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elmúlt, hozzászokott a kezem :)Egyébként fel van kötve, köszi a tanácsokat!
2014. márc. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!