Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bordám eltört? Csak nagyobb...

Bordám eltört? Csak nagyobb légzésnél érzek fájdalmat, viszont mozdulatoknál fáj?

Figyelt kérdés

Ma is futottam VOLNA kicsit az iskolába tesin de annyira fájt, alig bírtam pedig csak kocogás volt, egyre jobban fáj szombaton kezdett el fájni egy kisebb összekoccanásnál egyik ismerősömmel(fociztunk. Mit javasoltok menjek el röntgenre? bordám törhetett vagy repedt el mert a fájdalmam egyre nagyon a 2 nap folyamán..(ülés közben nem fáj)

Azért tettem fel a kérdést, hogy most azon vacilálok el kellene..

előre köszönöm a válaszokat, főleg akiknek van SAJNOS ebben tapasztalatuk!


2014. márc. 10. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak meghúzódott vagy rándult valami izom vagy becsípődött egy ideg, én pár hete jártam hasonlóan egy rossz mozdulat miatt, az is két hétig fájt. Mindenesetre nem ártana elmenned orvoshoz egy röntgenre legalább, hogy biztosan tudd.
2014. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!