Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi az esélye, hogy elszaka...

Mennyi az esélye, hogy elszakadt a bicepszem, tricepszem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam edzésen, karra is csináltunk gyakorlatokat. Azt végig tudtam csinálni, de azóta nagyon fáj a kezem. Ha behajlítom a kezem, csak nagyon lassan tudom, és fáj is közben, akkor a könyököm fölötti rész fáj, és húzódik. Nyomásra is érzékeny eléggé. Van esély, hogy magától elmúlik? Vagy ez komolyabb?
2014. márc. 29. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezenkívül nincs más, akkor csak egy masszív izomláz. Ha elszakad, az nem ennyi. Majd elmúlik, fokozatosan kell edzeni. Nem eszetlenül.
2014. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor nem parázok. Egyébként ha szakadás lenne, akkor milyen tünetekkel járna? Ezt csak kíváncsiságból kérdezem, nem tudom Te mennyire értesz hozzá.
2014. márc. 29. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Izomdeformáció (azaz a leszakadt rész valamerre elmozdul) szineződés, a fájdalom pedig nem ilyen lenne.
2014. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy persze a szakadás is lehet különböző mértékű, ahogy a tünetek. Am sok éven át sportoltam. Amit írtál az 99% ban csak izomláz. :)
2014. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, egyébként tényleg megnyugtattál, köszönöm szépen! :)


Nézegettem magam amúgy a tükörben, persze teljesen laikus vagyok, de szerintem ugyanúgy néz ki mindkét karom, szóval deformáció nincs :D


Köszi!

2014. márc. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!