Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 héttel ezelőtt nagy bonyodal...

3 héttel ezelőtt nagy bonyodalmak voltak az életemben, elkezdtem magam vagdosni. Azután megkönnyebültem és még csináltam párszor. Aztán anyum észre vette és megigértem neki, hogy többet nem csinalom. Hogyan vagdosam magam, hogy nevegye észre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó.
2014. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel én is tisztában vagyok! Csak hogy lelki beteg vagyok. Már megpróbáltam sok mindent. Emberekkel beszélgetem hátha jobb lesz,boxolni jártam,táncra jártam. De nem sikerült magam elfoglalni. Ez olyan mint az alkoholistáknak a pálinka. Nekem szükségem van arra, hogy vágjam magam!!
2014. ápr. 25. 20:17
 3/4 anonim válasza:

most amit írok azt valószínűleg nem fogod komolyan venni, de ha mégis akkor annak nagyon örülök.

a legtöbb olyan ember akinek mentálisan problémái vannak azok eltagadják és makacsul kapaszkodnak abba a gondolatba hogy nem, nekik nincsenek problémáik.

azok viszont akik azt állítják magukról hogy nekik vannak problémáik azok az emberek általában bebeszélik maguknak a gondjaikat hogy ne keljen magukba nézniük és elrendezni a gondokat. sok ember az alkoholba vagy a cigarettába vagy a saját teste károsításába temetkezik.

vagy mondok mást, azok akik öngyilkosok akarnak lenni és nem beszélnek róla, azok általában megteszik, de azok akik beszélnek róla ök nem. mert ha már van kinek beszélni róla, van aki meghallgatja őt akkor már van miért életben maradni.

te ezt ide kiírtad hogy tanácsot kérj.

én a magam részéről( nem hiszem hogy érdekel a véleményem de azért megprobálom)

ugy gondolom hogy igy hogy te ezt ide kiírtad, nem tippet akartál kérni.

mert ezt a kérdést a sérülések és balesetek cím alatt írtad ki szóval nem arra számítottál hogy olyan emberek fognak neked írni akiknek olyan gondjaik vannak mint neked hanem olyanok akik értenek a témához vagy tapasztaltak az ilyen dolgokkal kapcsolatban.

vagy gondold végig máshogy, akár biológiailag...

az hogy te megvágod magad azzal annyit teszel hogy kiontod a véred és az agyad kap egy fájdalom üzenetet. ennyi történik, semmi nem változik ez által...

beszéltél ezzel kapcsolatban emberekkel... az jo

nem tudom hogy te hogy vagy ezzel de szerintem a legtöbb embernek vannak olyan barátai akikre számíthat.

ha úgy érzed hogy neked most azonnal kell tenned valamit, akkor ne magadon (és ne máson) vezesd le a felgyülemlett düht hanem beszéld ki! ha van valamilyen állatod akkor akár neki (meglepően figyelmesek és remekül tartanak titkot :) )vagy egy barátodnak vagy ha ne anyukáddal vannak problémáid és megértő anyukád van akkor neki vagy ha ezt túl sajátodnak gondolod akkor egy szakembernek!

nem ciki pszichológushoz menni.

és a pszichológus nem összekeverendő a pszichiáterrel mert a pszichológushoz azok az emberek mennek akiknek ki kell beszélniük a problémáikat, míg az utóbbihoz már azok kerülnek akiknek mentálisan már nagyobb gondjaik vannak.

próbálj meg tenni valamit! vagy úgy szeretnéd leélni az életednek ezt a részét hogy vagdosod magad?


nem tudom mennyire fogsz ezen elgondolkodni, gondolom sokat töprengsz ezen a dolgod de remélem azon is fogsz amit most leírtam

szerintem te bebeszéled magadnak azt hogy neked erre szükséged van

viszont én úgy gondolom hogy neked egy kis nyugalomra és pihenésre van szükséged.


most azt mondhatod rólam a hülye itt jártatja a száját egy olyan dologról amiről fogalma sincs, de hidd el, azt nem tudom hogy milyen gondod van konkrétan de azt tudom hogy nagy hibát követsz el!

nem mondom hogy idegen segítségre van szükséged, mert meg tudod te oldani ezt, úgy hogyha a barátaidra és a szeretteidre támaszkodsz!

remélem volt értelme ezt leírnom neked!

2014. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ezzel előbre jutottam! és hogy őszinte legyek én már megpróbáltam mindent ... pszichológusnál is voltam ő elküldött pszichiáterhez ... kaptam tabletákat sé azt mondta ha nem javul az állapotom kórházba kerülök ...
2014. ápr. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!