Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az igaz, hogyha krumplit...

MrMrs kérdése:

Az igaz, hogyha krumplit teszek a kezemre kb 10 órán át és aztán ráütök egyet és eltörik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már hallottam ilyesmiről, és állítólág nem is fáj... De ha nem fáj, akkor honnan tudom hogy eltört? Érdemes kipróbálni? (normális válaszokat)

2014. máj. 17. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1065..

Hát itt is elég egymásnak ellentmondó válaszok születtek, de én is kíváncsi lennék rá :)

2014. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én tegnap este megpróbáltam, de szerintem nem jól csináltam úgyhogy ma este megint teszek egy próbát.
2014. máj. 18. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mégis hogy lenne már az? Hány éves vagy? 10?

A másik kérdésedhez: hülye vagy, miért akarod eltörni? Írtad, hogy ne kérdezzük, de mégis miért?

2014. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igaz, csak te nem tudsz róla. Most tudtam meg egy kórházi ápolónőtől hogy igaz. Ha krumplit teszel az ujjadra és 8-10 órán át rajta hagyod akkor a krumpli kivonja a csontokból a kalciumot és könnyebben törik. Szerintem teljesen mindegy hány éves vagyok... Az mindegy hogy miért, egyszerűen csak szeretném ha el lenne törve.
2014. máj. 18. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy még 10 sem ha ezt elhiszed.

Régebben olvastam egy módszerről amivel hajlékonnyá lehet tenni egy halott állat csontját. Értelme nem sok van, de legalább egy hétnyi folyamatos ecetes áztatás kell hozzá. Szóval a krumplis megoldás pár óra alatt biztosan működik... hülye.

Nem csak gipszfétised van és szeretnéd megtudni milyen az, ha gipszben van a kezed? Lehet törés nélkül is, minden beszerezhető a netről.

2014. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább eltörném... :D
2014. máj. 18. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Privátban elárulud, miért? Érdekel. :D
2014. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem, nem vagyok kíváncsi az oltásokra :D
2014. máj. 19. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, eddig oltottalak? :D Írd meg bátran! :)
2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!