Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy törhetném el a legegyszer...

MrMrs kérdése:

Hogy törhetném el a legegyszerűbb módon a kezem, ujjam?

Figyelt kérdés
Nem akarok se biciklivel elesni se rácsapni az ajtót, valami egyszerűbb megoldást szeretnék amivel eltörhetem vagy a csuklóm esetleg az ujjaim. Ne kérdezzétek hogy miért, előre köszi.

2014. máj. 18. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
feküdj a betonra és egy autó menjen át rajta, ugorj le egy magas fáról és ess a kezedre, veresd meg magas pár kemény fickóval és csak a kezedet üttesd.
2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha a sejtésem nem csal, akkor te vagy az aki feltette azt a kérdést, h h lehet felfázni, mert nem akarsz suliba menni... Hanem focizni, mozizni és skype-olni akarsz a haverokkal.... -.-" idióta....

De tudod mit!? Segítek neked és nagyon remélem, h ha sikerült eltörnöd az ujjadat, nagyon fogsz szenvedni és nagyon megfogod bánni, h ekkora marha voltál! Egy egész éjszakára, tegyél 2 szelet nyers krumplit az ujjadra, egyet alulra, egyet felülre, kösd le jó szorosan, az se baj, ha éjszaka felébredsz és kicseréled a krumpli szeleteket újra. Reggel egy gyenge mozdulattal eltörheted az ujjadat.

2014. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Én nem tettem fel semmilyen olyan kérdést, én még csak a köldökpiercingemmel kapcsolatban kérdeztem! És ha így is lenne, hogy tudnák moziba menni, mikor a barátaim suliban vannak?! És a krumplis megoldást úgy próbáltam, hogy a csuklóm aljára és felsejére tettem krumplit és fáslival lekötöztem de reggel akárhogy vertem ütöttem hajlítottam nem tört el.
2014. máj. 18. 15:28
 4/16 A kérdező kommentje:
*tudnék
2014. máj. 18. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért akarod eltörtni a vmidet. Normális vagy? Látszik hogy még semmid nem tört el mert akkor nem írogatnál ilyen hülyeségeket....
2014. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
És tényleg kipróbálta! XD Ekkora barmot! XD
2014. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert te azt honnan veszed hogy én kipróbáltam?
2014. máj. 20. 19:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Te írtad....
2014. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát ez az! Te írtad! XD
2014. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit is mondtál,hogy hülyeség? Pedig bevált :) Ha mondjuk egy vasrúdba így oldalasan beleütök akkor a kézközépcsontom eltörik? Vagy ha nem akkor mekkora erő kifejtése kell hogy eltörjön?
2014. máj. 21. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!